s

Bizimle Çalışmak İstermisiniz

AG Havacılık olarak, şirket havuzunda doğru adayların yer almasını, potansiyel adayların sayısının artırılmasını ve uygun değerlendirme ile doğru kişileri işe almak istiyoruz.

Havuzdan seçilen adaylar mülakata davet edilir. İnsan Kaynakları tarafından yapılan ön görüşme sonrasında yabancı dil testi, sayısal ve sözel beceri testleri ve kişilik anketi uygulanır. Bu aşamadan sonra adaylar, paylaşılan değerler ve yetkinlikler hakkında bilgi almak için İnsan Kaynakları ve ilgili bölüm yöneticisi ile ikinci bir toplantıya davet edilir.

Mülakat sürecinden sonra adaylar Değerlendirme Merkezine katılır. AG Havacılık olarak birçok farklı yöntemi (pozisyona göre grup ve / veya bireysel egzersizler) birlikte kullanma ve gerekli yetkinlikleri detaylı bir şekilde gözlemleme imkanı sunduğu için Değerlendirme Merkezi'ni tercih ediyoruz. Değerlendirme merkezi başvurusu sonucunda olumlu bulunan adaylar, üst düzey yöneticilerle görüşmeye davet edilir. Bu aşamalar tamamlandığında uygun adaylar aldıkları pozisyonun maaşı ve faydaları hakkında bilgilendirilir. İşe alım ve oryantasyon süreci karşılıklı mutabakat ile başlatılır.

 İletişim Formu

 Harita
Google Map of AG Aviation
 Bize Yazın
AG Havacılık 
info@aghavacilik.com.tr
www.aghavacilik.com.tr

 Adres
Fabrika Adresi
EOSB 102. cd. No:6
26250 Eskişehir Türkiye